Tipli Logo

| |

RECENZE: Cashbackový portál Tipli 

Kdo by nechtěl šetřit při nakupování na internetu tím stylem, že se mu po uhrazení objednávky vrátí část z ceny zpátky na účet? Tomuto způsobu návratnosti peněz se říká cashback a na českém poli existuje celá spousta portálů, které nakupování tímto stylem umožňují. A jedním z těchto portálů je také Tipli, s recenzí na portál nyní přicházíme. 

Tipli Recenze

Lepší něco než nic

Jak už bylo zmíněno, v současné době na trhu působí celá spousta cashback portálů slibujících návratnost alespoň části uhrazené ceny. A Tipli je jedním z nich. I když by se našly portály vracející větší procento, v tomto případě platí, že něco je lepší než nic. 

Tipli Popularita

Co však Tipli nemůžeme odepřít je popularita, kterou portál získal i díky spolupráci s ohromným množstvím obchodů. Jenom na Česku a Slovensku se od počátku založení (což bylo někdy v roce 2016) nasbíralo více jak 600 tisíc uživatelů. Ti si nemohou vynachválit nejen výši odměn, ale také zajímavé bonusy, které se kromě vrácených odměn zajišťují.

Tipli funguje na jednoduchém principu

Abychom si přiblížili princip fungování cashback portálu. Ze všeho nejdříve se musíte registrovat a vybrat oblíbený obchod, ve kterém chcete cashback získat. Přes odkaz Tipli se necháte přesměrovat, díky čemuž budou schopni vyplatit vám slíbenou odměnu. Peníze se poté do několika hodin automaticky připíšou na Tipli účet, z něhož si částku můžete bez poplatků převést na bankovní účet, který běžně používáte.

Jak velkou částku tímto způsobem ušetříte?

Díky Tipli se tak můžete dostat na vlnu ekonomického, respektive výhodného nakupování. A úspory, ty se v současné době víc, než hodí. Řada lidí zvažujících registraci se však ptají, jak velkou částku je možné reálně ušetřit. Dosáhne úspora financí i tisícikoruny ročně?

Tipli Penize Zpet

Ze statistik vyplývá, že ano, dokonce nejen tisícikoruny. Orientačně se dá ušetřit až 3 500 tisíce korun za rok. Jestliže utrácíte spíše za elektroniku nebo podobnou techniku, úspora se může dostat i nad pět tisíc korun ročně. 

Je ale důležité, aby se při nakupování využíval odkaz z portálu Tipli. Jen tak je možné cashback získat, v opačném případě není indexace dokončená a vrácené peníze zůstanou v oběhu. 

K tomu všemu i bonusy

Na seznam důvodů, proč začít šetřit právě s tímto portálem bychom připsali i bonusy, které Tipli slibuje. Na mysli máme především registrační bonus ve výši dvou set korun či dalších dvacet korun za nainstalování doplňku v podobě Tipli do prohlížeče. 

Pakliže se zapojíte do jejich affiliate programu, získat můžete takzvaný zlatý účet, na kterém se vám bude vracet vyšší procento z utracené částky. 

A nakonec musíme zmínit slevové kupóny, jež Tipli shraňuje a nabízí. Při jejich využití se vám částka k úhradě opět sníží o nemalou částku. 

5/5 - (2 votes)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *