Cashback Portaly

| |

Nejlepší cashback portály 

Chcete při nakupování nejen ušetřit, ale také si vydělat nějaké ty peníze navíc? Ačkoliv se na první pohled může zdát taková otázka poněkud nesmyslná, právě to je účelem takzvaných cashbackových portálů. Jak napovídá překlad tohoto anglického pojmu, tedy „peníze zpět“, po zakoupení zboží nám bude zpětně připsaná na účet procentuální částka z jeho ceny, v mnoha případech až 25 %. A to už se vyplatí! 

Jelikož však různé cashbackové portály nabízí různé podmínky, může být obtížné vybrat ten, který vám bude skutečně vyhovovat. V následujících řádcích vám proto přinášíme srovnání tří nejoblíbenějších cashback portálů u nás.

Tipli.cz

Tipli.cz je bez pochyby jeden z nejznámějších cashbackových portálů u nás. Jeho hlavní výhodou je především obrovské množství zapojených obchodů (více než 1000). Vhod může přijít také fakt, že nepůsobí pouze v České republice, ale také v zahraničí, například na Slovensku či v Polsku. Využít ho můžeme například na populárních e-shopech, jako je Mall.cz, Kasa.cz či Booking.com a další. Nakoupit můžeme zboží z celkem 12 kategorií.

Mezi další nesporné výhody patří také výplata od jedné koruny (zpravidla do 48 hodin) a neomezenou platnost odměn. Pokud nakoupíme během prvních dvou měsíců po registraci, můžeme za nákupy získat bonus až 300 Kč. Odměnu získáme i za doporučení známému, který se zaregistruje a uskuteční první nákup. V neposlední řadě se Tipli může pochlubit i praktickou mobilní aplikací. V případě otázek se můžete navíc obrátit na poradnu prostřednictvím živého chatu na webu portálu.

Refundo.cz

Podobně jako konkurenční cashbackové portály, i Refundo funguje na principu vrácení části peněz z nákupu na e-shopech. Jedinou podmínkou je registrace na stránkách portálu, a to buď prostřednictvím e-mailové adresy či Facebooku.

Při nákupu prostřednictvím cashbackových portálů je pro vás pravděpodobně nejzásadnější procentuální výše cashbacku a případné bonusy. Procenta se samozřejmě u každého e-shopu lehce liší, obecně však platí, že se jejich výše pohybuje od 2,5 do 25 %. 

Nejčastěji se však setkáte s cashbackem kolem 5 %. Ve srovnání s ostatními portály se tak jedná o docela průměrnou částku, která sice nepatří mezi ty nejvyšší, ale rozhodně nezaostává za konkurencí. 

PlnáPeněženka.cz

Dalším velice oblíbeným cashback portálem je PlnáPeněženka.cz, která patří k nejstarším u nás. Podobně jako Tipli.cz nabízí velké množství e-shopů (např. Booking.com či Zoot.cz) a zboží z celkem 9 kategorií. Odměnu vyplácí od 100 Kč a maximální odměny se mohou vyšplhat až ke 25 %. Za registraci získáme vstupní bonus 60 Kč, za úspěšné doporučení známému již o něco vyšší částku, 300 Kč, kterou můžeme obdržet až dvacetkrát.

Větší nevýhodou tohoto portálu je zejména skutečnost, že na rozdíl od Tipli.cz nemá vlastní mobilní aplikaci. V případě otázek se nemůžeme obrátit na poradnu v chatu – podpora funguje pouze přes kontaktní formulář.

Nejlepsi Cashback Portaly
Zdroj: Pixabay.com

Získejte.cz 

Ačkoliv cashbackový portál Získejte.cz nabízí o něco menší množství zapojených obchodů (přes 600), stále se jedná o alternativu s opravdu výhodnými podmínkami. V rámci věrnostního programu získáme při registraci 130 Kč a 150 VIP bodů, které lze posléze měnit za peníze. Vyplatí se využít doporučení známému, za které můžeme v případě jejich aktivity získat až 550 Kč. 

Hlavní nevýhoda spočívá především v poměrně vysoké minimální částce pro vyplacení odměn, která je v současné době 299 Kč.

4.9/5 - (7 votes)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *