Kuponovnik Logo

| |

RECENZE: Slevový portál Kuponovnik.cz

Ceny letí vzhůru a není tak divu, že se stále větší množství zákazníků snaží najít cesty, jak ušetřit. Poměrně efektivním způsobem jsou nejrůznější slevové portály, díky kterým lze při nakupování online i v kamenných prodejnách ušetřit desítky až stovky korun. V dnešní recenzi se podíváme na oblíbený slevový portál https://www.kuponovnik.cz

Co je to Kuponovnik.cz?

Jak bylo řečeno v úvodu, Kuponovnik.cz je portál, který shromažďuje na jednom místě nejen slevové kódy a kupóny, ale také slevové akce a výhodné nabídky jak online e-shopů, tak kamenných prodejen. Právě široká nabídka rozličných slev a slevových akcí je jednou z hlavních výhod tohoto webu – vše zkrátka najdete přehledně na jednom místě.

Jak to funguje?

Samotné fungování portálu Kuponovnik.cz je poměrně snadné. Není třeba se nijak registrovat ani zadávat své údaje – pokud vás zaujme některá ze slev, stačí rozkliknout příslušné políčko, tedy „Použít slevový kód“ či „Využít slevu“. Zatímco v případě slevových kódů se vám zobrazí daný kód, který stačí zadat před platbou samotné objednávky ve vybraném e-shopu, v případě slevových akcí budete přesměrováni na webovou stránku či e-shop obchodu, ve kterém slevová akce právě probíhá. Třetí alternativou jsou slevové akce v kamenných prodejnách – v tentokrát vás tlačítko „Využít slevu“ přesměruje na web obchodu s dalšími podrobnosti a podmínkami slevy.

Velké množství obchodů

Je asi zřejmé, že alfou a omegou podobných slevových portálů je především dostatečně široká nabídka. Ta je v případě Kuponovniku skutečně dostačující. V současné době najdete na portálu 228 slevových kupónů/kódů a 1342 slev. Slevové kupóny či cenové akce na webu momentálně poskytuje 1011 obchodů, což už je vzhledem k tomu, že se jedná o bezplatnou službu, opravdu slušné číslo.

A na jaké obchody se můžete těšit? V široké nabídce na vás čekají slevy v populárních prodejnách, jako je Humanic, Nike, XXXLutz, BauMax, Reebok, Möbelix, drogerie Teta, Notino, CCC, Philips a mnoho dalšího. Nechybí ani slevy na zahraničních portálech, jako je Kiwi.com či Booking.com. 

Nakupovani Se Slevou
Zdroj: Unsplash.com / freestocks

Snadné vyhledávání i přehledné kategorie

Navzdory bohaté nabídce se není třeba bát zmatků. Nejen, že portál umožňuje snadné a rychlé vyhledávání na základě hledaného zboží či zvoleného obchodu nebo značky, ale navíc jsou jeho součástí přehledné kategorie. Veškeré slevové akce jsou rozděleny do celkem dvaceti tří kategorií, jako je například kategorie Zdraví, Hobby, Elektronika, Auto-Moto, Móda a Oblečení, Parfémy, Dům a Nábytek… 

Po rozkliknutí kategorie vám portál nabídne jak seznam veškerých souvisejících slevových kódů, tak přehled top obchodů v dané kategorii. Nechybí ani krátký popisek samotné kategorie.

Vysoké slevy

Co se týká výše slev, nabídka je opravdu rozmanitá. Zatímco některé e-shopy nabízí spíše symbolické slevy do několika málo procent, těšit se můžete i na opravdu výhodné slevové akce, kdy sleva dosahuje až 80 %. Pokud chcete být mezi prvními, kteří se o výhodném slevovém kódu dozvědí, doporučujeme odebírat Newsletter portálu. 

Magazín a přehledné recenze

Kromě samotných slevových akcí portál nabídne také celou řadu praktických recenzí, které přijdou vhod před nákupem v daném e-shopu. Součástí portálu je rovněž online magazín se zajímavými články s rozmanitými tématy. 

Závěrečné hodnocení

Pokud chcete ušetřit při nákupech na internetu i v kamenných prodejnách, Kuponovnik bude ideální volbou. Hlavní výhoda spočívá v tom, že se jedná o čistě bezplatnou službu – není třeba se obávat registrace, která mnohdy obnáší nutnost poplatku. Zároveň je na místě dodat, že se nejedná o cashback portál, a nemusíte tak nikde zadávat své bankovní údaje. 

Přestože nabídka obchodů a slev na Kuponovniku je vskutku široká, nejedná se vždy o exkluzivní slevy. V mnoha případech jde o běžné slevové akce, které najdete i na oficiálním e-shopu daného obchodu. O exkluzivní slevy dostupné pouze na Kuponovniku však není nouze – příkladem může být momentální exkluzivní 10% sleva na produkty značky Philips či 20% sleva na produkty Kärcher. 

5/5 - (2 votes)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *