Voyo Internetova Televize

Novinky na Voyo 2022

Máte pocit, že v televizi nic nedávají? Ať už patříte mezi dlouhodobé odběratele internetové televize Voyo, nebo nad jejím vyzkoušením teprve přemýšlíte, máme pro vás dobrou zprávu – koncem léta a na podzim na vás čeká celá řada novinek. O tipy na ty nejzajímavější se s vámi podělíme v dnešním článku.

Ulice

Velký návrat slaví oblíbený český seriál Ulice. Prvních dílů se natěšení diváci dočkali osmého srpna, a to dokonce s týdenním předstihem oproti vysílání na televizních obrazovkách. Týdenní náskok vašeho oblíbeného seriálu navíc můžete využít i v případě, že se nejprve rozhodnete vyzkoušet zkušební trial verzi zdarma.

Ordinace v růžové zahraně 2

V srpnu odstartovala také nová sezóny populárního seriálu Ordinace v růžově zahradně 2. Diváci se mohou těšit nejen na nové díly z kamenické nemocnice, ale především návrat oblíbené postavy – Čestmíra Mázla v podání Petra Rychlého, který byl údajně zabit při lékařské cestě do Mexika. Jeho návrat však není jen tak…

CoComelon

V nabídce Voyo si na své přijdou nejen dospělí, ale také děti, na které čeká celá řada pohádek a dětských filmů. Mezi nejžádanějšími novinkami najdeme především CoComelon, dětský seriál, který předškolním dětem pomáhá s učením se barev, písmen, zvuků či zvířat. Přestože v anglickém znění je dostupný například na YouTube, Voyo pořad nabízí exkluzivně také v češtině. 

Praha den & noc

Na mladé diváky cílí nová hraná reality show Praha – den & noc, která nás zavede do prostředí pronajatého vícepokojového bytu v centru Prahy. Pořad odhaluje každodenní radosti a strasti jeho obyvatel, skupiny mladých lidí, mezi kterými se rodí nejrůznější vztahy. Netradiční reality show láká především na autenticitu, která nemá mezi českými pořady obdoby. 

Jitřní záře

Na své si přijdou také diváci Voyo originálu Jitřní záře, který sleduje příběhy skutečných rodin, které se rozhodly prožít svůj život bez ohledu na systém. Série Jitřní záře skládající se celkem z šesti epizod je již kompletně na Voyo, a můžete si ji tak pustit bez netrpělivého čekání na další díly.

Johnny vs. Amber: Od lásky k nenávisti

Komu by unikl dramatický soudní proces mezi hercem Johhnym Deppem a jeho bývalou manželkou Amber Heard? Pokud jste celou kauzu napjatě sledovali a chtěli byste se dozvědět víc, jako stvořený pro vás bude dokument o celé situaci. Dokument Johhny vs Amber: Od lásky k nenávisti sleduje vývoj soudního procesu a ukazuje nejpoutavější okamžiky, rozhovory a reportáže, které kauzu doprovázely.  

Co nás čeká na podzim?

Kromě srpnových novinek se v podzimních měsících objeví na Voyo celá řada dalších zajímavých pořadů. Za zmínku stojí jak dva projekty z dílny Voyo Originál, minisérie Král Šumavy a komediální seriál Gumy, tak například komedie Vyšehrad: Fylm, která v létě slavila úspěch v kinech. 

5/5 - (4 votes)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *