Elektronicka Cigareta

Která elektronická cigareta je nejlepší?

Nejlepší elektronická cigareta, to je dotaz který mnoho lidí vyhledává, nikdo však není schopný určit která e-cigareta, nebo-li které vapo je opravdu nejlepší, a proč?

E-cigaret je na trhu nepřeberné množství a mnohdy, výrobce vyrobí kvalitní elektronickou cigaretu a během několika následujících týdnů přijde s vylepšenou verzí původní e-cigarety, která je ke všemu mnohdy paradoxně i levnější, než původní a méně vychytaná verze dané elektronické cigarety. Spojili jsme se proto s majitelem vapeshopu (e-shopu) Royalvape aby nám toto téma lépe osvětlil.

Martin z Royalvape nám řekl, že z jeho osobních zkušeností a ze zkušeností jeho stálých zákazníků se o nejlepší elektronickou cigaretu dělí v současné době dvě elektronické cigarety a to, VOOPOO V.Thru Pro a OXVA Xlim SE Pod, jde o oblíbené POD systémy se kterými se dle jeho slov nemusíte patlat v e-liquidu při výměně žhavící hlavy, protože vyměňujete takzvaný POD, tedy cartridge s vestavěnou žhavící hlavou, ze které jen „odchlípnete” gumový uzávěr a snadno dolijete e-liquidem, obě výše zmíněné elektronické cigarety disponují perfektním podáním chuti a rychlým nabíjením skrze USB-C port, výhodou je na POD systémy baterie s relativně velkou kapacitou v mAh. Mezi další výhody VOOPOO V.THRU patří 0,69 palcový displej a nastavitelný výkon 5-25W, kdežto OXVA Xlim SE Pod se naopak pyšní možností regulace přívodu vzduchu pomocí speciální páčky a automaticky nastaveným výkonem dle odporu používané žhavící hlavy. Obě nejlepší elektronické cigarety neprotékají a mají cartridge s velkou výdržností, záleží tedy na Vás, která nejlepší elektronická cigareta z těchto dvou je pro Vás vhodnější.

A jak si nejlépe vapování s nejlepší elektronickou cigaretou vychutnat?

Nejideálnějším způsobem pro vychutnání si e-liquidu, je e-liquidy míchat za pomocí báze a shake and vape příchutí, s čímž Vám může pomoci populární liquid kalkulačka, díky liquid kalkulačce si snadno spočítáte jak namíchat liquid s dostatečným množstvím nikotinu nebo jak „nepřepálit” koncentraci příchutě v liquidu.

5/5 - (3 votes)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *