Nejlepsi Parfumerie Loga

Kde nakupovat parfémy? Nejlepší e-shopy s parfémy

Vánoce jsou za dveřmi, a přestože většina z nás už má pravděpodobně spoustu dárků pořízeno, stále zbývá čas vyřešit i ty chybějící. Jedním z nejnadčasovějších dárků, kterými můžeme obdarovat ženy v našem okolí, je parfém. Ať už tedy pátráte po ideálním dárku či chcete pořídit kvalitní parfém pro sebe, přinášíme vám přehled těch nejlepších e-shopů s parfémy. Zaměříme se především na rozsah nabízených služeb, ceny, dobu dodání, ale také třeba uživatelské recenze.

Notino

Notino Logo

Notino patří k nejpopulárnějším e-shopům u nás. Dříve bychom mohli na značku narazit pod neméně známým názvem parfums.cz. Jak však změna názvu napovídá, dnes bychom na e-shopu kromě parfémů nalezli i nepřeberné množství nejen dekorativní kosmetiky.

Hlavní výhodou je fakt, že kromě internetového prodeje má po celé republice několik kamenných prodejen. Díky tomu nejen ušetříme za poštovné, ale také si můžeme vyzkoušet parfémy naživo a následně koupit za nižší cenu či ve slevě na e-shopu. 

Právě časté slevy a slevové akce jsou hlavním lákadlem tohoto e-shopu. Kromě příznivých cen Notino potěší i častými drobnými dárky k objednávce. Co se týče spokojenosti zákazníků, ti si pochvalují zejména rychlost doručení. Jedinou opakující se výtkou je nižší kvalita v případě zaslaných vzorků parfémů.

Notino plusy a mínusy

+ Kamenné prodejny
+ Rychlé doručení
+ Příznivé ceny
– Nižší kvalita vzorků

Sephora

Sephora Logo

Pokud hledáte kvalitní a luxusní parfémy, Sephora je sázka na jistotu. Podobně jako Notino se může pochlubit celou řadou kamenných prodejen s velkou nabídku zboží skladem. V nabídce jsou i značky, které na jiných e-shopech nenajdeme a vše si navíc můžeme vyzkoušet v prodejně. 

Nevýhodou může být fakt, že obchod nenabízí doručení na dobírku, a navíc si někteří zákazníci stěžují na pozdní či chybné doručení zboží. Pokud tedy kupujete parfém jako dárek na Vánoce, raději ho objednejte s předstihem či v kamenné prodejně.

Sephora plusy a mínusy

+ Kamenné prodejny
+ Široký sortiment
– Délka doručení 

Parfemy.cz

Parfemy Cz Logo

E-shop parfemy.cz rozhodně není na trhu žádným nováčkem – působí od roku 2001. Provozovatelem je společnost Vivanti, která se zaměřuje na distribuci parfémů. Podobně jako u Notina, i zde bychom na e-shopu našli spoustu dalších produktů.

Ačkoliv parfemy.cz nemají kamenné prodejny, zboží si můžete vyzvednou na výdejních místech v Praze a Chrudimi. Při objednávce nad 2000 Kč je poštovné zdarma. 

Co se týče samotného e-shopu, hlavní výhodou je přehledné třídění kategorií. Zákazníci si pochvalují zejména dlouhou lhůtu pro vrácení zboží, což se u vánočních dárků rozhodně vyplatí. Nevýhodou může být fakt, že si má pouze jedinou kamennou prodejnu, která však slouží spíše jako výdejní místo, a není zde tedy příliš velký výběr.

Prafémy.cz plusy a mínusy

+ Kvalitní parfémy
+ Výdejní místa
– Nemá kamenné prodejny 

Rate this post

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *