LÉČENÍ TĚLA A DUŠE S ANANDA JOGOU VE STUDIU BEAVI


Pojďme najít lásku uvnitř svého nitra pomocí jogy a nastavení mysli tak,aby odrážela to, co si skutečně přejeme a do čeho chceme vkládat svou energi.
Jen s láskou a nadšením dosáhneme nejlepších výsledků a poznáme tak sami sebe.Joga bude zaměřena na zpevnění těla,zlepšení flexibility,uvolnění mysli ,osvojení správného dýchání,relaxaci a vizualizaci.

V nově otevřené nedělní lekci si povíme a probereme etické aspekti jogy dle Patańdžaliho( známý indický mudrc),které obsahují osmistupňovou cestu jogy,jejím základem jsou morální etické principy jama a nijama.Budeme se učit,trávit čas v přítomném okamžiku .Ani v minulosti,ani v budoucnosti,ale tady a teď.

Joga je cesta nebo způsob života,jenž nás vede k uvědomování si sebe sama.

Další nově otevřená lekce je Vinyasa joga.

Vinyasa joga, je dynamický styl jogy, jednotlivé pozice-asány jsou plynule spojovány sestavou vinyásy a to vede k prohřátí svalů,posílení a protažení,ale také k zvýšení tepové frekvence,které v joze není příliš žádoucí.Proto je zde tolik kladen důraz na dechové techniky,které stahují tepovou frekvenci,zprostředkují jasoustředění a zklidnění mysli.

Kurzy probíhají ve studiu BEAVI

Pondělí 17:45 – 19:15 – Ananda joga
Pondělí 19:30 – 21:00 – Ananda joga

Čtvrtek 08:30 – 10:00 – ranní Ananda joga
Čtvrtek 17:30 – 19:00 – Ananda joga
Čtvrtek 19:15 – 20:45 – Ananda joga

Neděle 17:30 – 19:00 – Ananda joga Zatím neotevřeno, možno otevřít po domluvě.

Joga nevyžaduje víru,pouze odvahu to začít! Osho