Nová nabídka kosmetického ošetření přírodní kosmetikou NOBILIS TILIA.


Stále více mě zajímá zdravý životní styl,výběr potravin,podpora českých výrobku, etického chování jak k přírodě tak mezi lidmi.
Vše se krásně prolíná s mým největším koníčkem jogou.Péče o pleť a vnitřní spokojenost se promítá na naší tváři.

V kosmetickém ošetření pracuji se značkou Chris Farrell a ráda by jsem Vám nabídla další možnost vyzkoušet si v péči o pleť,
ošetření přírodní kosmetikou NOBILIS TILIA

Tato společnost která produkuje české výrobky mě zaujala svým přístupem k výrobě a šetrnému zpracování svých produktů s ohledem na přírodu a životní prostředí.Nejsou zde používány živočišné suroviny a testování na zvířatech.Jedinou živočišnou surovinou ve výrobcích je včelí vosk a kozí syrovátka.

Výrobky značky Nobilis Tilia jsou Certifikovanou přírodní a BIO kosmetikou

Certifikovaná přírodní kosmetika (PDF) – jasně definuje suroviny, které kosmetika smí či nesmí obsahovat a limituje je pouze na přírodní a z přírody pocházející zdroje.

Certifikovaná přírodní biokosmetika (PDF) – je nadstavbou pro výrobky s obsahem surovin z ekologického zemědělství, které musí dostát nejen standardům CPK, ale musí obsahovat i požadované množství biosurovin.

Produkty označené chráněnou značkou CPK a CPK BIO jsou zárukou jistoty, že splňují níže uvedené standardy :

Výrobky ani výchozí suroviny nejsou testované na zvířatech, nejsou používány suroviny z mrtvých zvířat (zvířecí kolagen a glycerin, vorvaňovina, norkový tuk a další).

V případě že by Vás způsob tohoto přírodního ošetření zaujal,máte suchou a citlivou pleť můžete vyzkoušet ve studiu BEAVI a nebo mě neváhejte kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů.

Ošetření suché a citlivé pleti výrobky Nobilis Tilia 75min cena 560kč

Kosmetická masáž Nobilis Tilia 530kč

Přeji Vám krásné a pohodové dny.

Jana Sunkovská

studio BEAVI


Ayurvédská masáž


Na tuto masáž je dobré si vyhradit alespoň 2 hodiny času pro Vás.

Ayurvédská masáž : 90 min. + 15 min. relaxace, cena 750,- Kč

Ayurvédská masáž je součástí Ayurvédské medicíny, je to léčebný systém starý vice než 5 tisíc let a pochází z Indie.
Slovo Ayurvéda pochází ze sanskrtu a je tvořeno dvěma kořeny, ayus ( život ), veda ( vědění ).

To co odlišuje Ayurvédskou masáž od ostatních masáží a dělá jí jedinečnou, je použití masážních olejů podle tělesného typu klienta.
Při této masáži je celé tělo masírováno s pomocí velkého množství oleje, čímž se z těla odstraňují jedovaté toxiny a zároveň se uvolňují bloky v celém tělním systému. Ajurvéda doporučuje masáž celého těla pro posílení zdraví a pro prevenci nemocí.

Pozitivní účinky ayurvédské masáže:

uvolňuje napětí těla a mysli
napomáhá trávicímu systému, reguluje vátu (plyny) v těle
pracuje s lymfatickým, krevním a nervovým systémem
zlepšuje sexualitu, odstraňuje únavu
zpomaluje proces stárnutí
zkvalitňuje stav pokožky a mnoho dalších

Přeji Vám krásné jarní dny plné pohody a sluníčka


Nabídka kosmetického ošetření


Jana Sunkovská

V současné době se zaměřuji na kosmetické přípravky německé značky Chris Farrell. Jedná se o kosmetiku vyvinutou na bázi přírodních produktů a fyziologické koncepce a vyráběnou speciálními postupy na základě 40letých zkušeností. Tato mnohaletá zkušenost je zárukou vynikající kvality. Vývoj kosmetických prostředků vychází z přirozených vlastností a funkcí pokožky. Kosmetická koncepce Chris Farrell je založená na zdůraznění významu provázanosti celkového stavu organismu a funkčních vztahů mezi jednotlivými částmi těla.

Zdravotní stav celého těla a fyzická kondice se projevují na stavu pleti. Rozhodujícím faktorem nejsou jen viditelné znaky na pokožce, ale také jejich příciny. Nejdůležitějším principem je udržení normálního (zdravého) stavu pleti nebo navrácení problémové pleti do normálu. Při výrobě nejsou přidávány konzervanty a výrobky neobsahují minerální oleje, parafíny a parabeny.

Výrobky nejsou testovány na zvířatech!

Krásná pleť je projevem zářícího zdraví a obrazem spokojené duše.

Co je zdravé, je i krásné.

Co je zdravé, je i spokojené.

Nabízím kompletní kosmetické ošetření podle typu pleti, poradenství zdarma, speciální kůry, barvení obočí a řas, alginátové BIO masky, masáž obličeje a dekoltu, výživová séra. Nepoužívám přístroje, pracuji výhradně rukama. Cílená péče o pleť.Kosmetická masáž obličeje a dekoltu

Kosmetická masáž obličeje a dekoltu patří mezi nejúčinější a nejpříjemnější úkony v kosmetice. Nenahradí ji žádný stroj. Má svůj význam v péči o stárnoucí pleť. Dobře působí na vrásky vzniklé únavou.

Doporučená kůra intenzivně 10x jednou týdně. Poté 1x za 14
dní až 1x za měsíc.

Na každou desátou masáž sleva 15%.

Zlepšuje krevní oběh, omlazuje, má pozitivní vliv na psychiku.

– odlíčení, tonizace, sérum, masáž obličeje a dekoltu, výživová nebo liftingová alginátová BIO maska (dle typu pleti), závěrečné ošetření (krém, pudr)

70 min. 520,- Kč

Ošetření mladistvé pleti

– odlíčení obličeje, úprava obočí, povrchové čištění, peeling, hloubkově čistící maska + teplá komprese, hluboké čištění, tonizace, maska dle typu pleti, závěrečné ošetření

75 min. 480,- Kč

Péče pro harmonizaci suché a citlivé pleti

– odlíčení + tonizace pleti, úprava obočí, povrchové čištění, aplikace séra (výběr podle stavu pleti), masáž obličeje, krku a dekoltu, olejově gelovou emulzí, maska (výběr podle stavu pokožky), ošetření rtů, závěrečné ošetření pleti (krém, make-up, pudr)

75 min. 580,- Kč

Péče pro úpravu hydratace a regulace mazu

(mastná a smíšená pleť)

– odlíčení pleti, úprava obočí, povrchové čištění, masáž obličeje, krku a dekoltu, enzym. peeling, hloubkově čistící maska + teplá komprese, hluboké cištění, tonizace, sérum a maska (výběr dle stavu pleti), závěrečné ošetření (krém, make-up, pudr)

90 min. 680,- Kč

Péče pro vitalizaci zralé pleti

– odlíčení pleti, úprava obočí, povrchové čištění, regenerační masáž obličeje, krku a dekoltu, jemný peeling, změkčující gel + teplá komprese, hluboké čištění, tonizace, aplikace regeneračního, revitalizačního nebo liftingového séra (výběr dle stavu pleti), dále regenerační nebo liftingová + alginátová maska, oční sérum, ošetření rtů, ošetření rukou, závěrečné ošetření pleti (krém, make-up, pudr)

100 min. 790,- Kč

Na každý desátý program dle typu pleti sleva 10%.

Objednávky :

Jana Sunkovská mob.: 775 619 129 po domluvě možno kdykoliv

Ceník V rámci celkového kosmetického ošetření:

 • barvení řas 80,- Kč
 • barvení obočí 50,- Kč
 • velká úprava obočí 70,- Kč
 • masáž a zábal rukou 70,- Kč

Samostatné úkony :

 • barvení řas 110,- Kč
 • barvení obočí 80,- Kč
 • velká úprava obočí 90,- Kč
 • odlíčení řas 20,- Kč
 • masáž a zábal rukou 100,- Kč
 • odlíčení 50,- Kč
 • denní nalíčení 120,- Kč
 • večerní nalíčení 250,- Kč
Jana Sunkovská, tel. 775 619 129

Objednávky na masáže přijímá Ivana Kovaříková na tel: 776 123 826 ústně, nebo ve formě SMS. Pokud zvolíte variantu objednávky formou SMS spojím se s Vámi telefonicky a potvrdím termín.
Objednávky na kosmetické ošetření, ayurvédskou masáž a ananda jogu přijímá Jana Sunkovská na tel: 775 619 129 ústně, nebo ve formě SMS. Pokud zvolíte variantu objednávky formou SMS spojím se s Vámi telefonicky a potvrdím termín.